Tenzin Lhawang

Tenzin Lhawang

11 let, SOS vesnička THF pro tibetské děti – Mussoorie

“Tashi Delek,

jmenuji se Tenzin Lhawang a narodil jsem se 28. září 2011 v Ladakhu. Tam také žijí moji rodiče. Tatínek pracuje v armádě a maminka plete.

Vesničku Tibetan Homes Foundation nazýváme tady v horách Masuri – “Šťastné údolí”. Jsem tu od roku 2020 a je tu se mnou i moje starší sestřička Sonam. Miluju hraní fotbalu! S kamarády se každoročně účastníme fotbalového utkání juniorů. Další moje nejoblíbenější aktivita je skládání origami. V Masuri mám spoustu kamarádů. Moje náhradní maminka říká, že jsem přátelský a trošku upovídaný. Moje nejoblíbenější pohádka je Pokémon a nejlepší postava je Ash. Mám rád červenou barvu a nejvíce si pochutnám na knedlíčkách momo. Ve škole mě nejvíce baví matematika, ale tibetština mi jde trošku hůře. Můj nejlepší kamarád se jmenuje Rigsang, chodí se mnou do třídy a tomu jde úplně všechno! “

Variabilní symbol 1219690

Místo, kde pomáháme Tenzin Lhawang

SOS vesnička THF pro tibetské děti – Mussoorie

SOS vesnička THF pro tibetské děti – Mussoorie

THF poskytuje již přes 60 let azyl tibetským uprchlíkům, dětem a seniorům a působí jako důležitá hnízda a kořeny současné tibetské kultury v indickém exilu.

Další Tibetské děti jako Tenzin Lhawang

Na co využijeme vaši podporu

Oblečení
Strava
Školní pomůcky
Zdravotní péče
Vybavení třídy
Platy učitelů

Dostanou se darované peníze přímo ke sponzorovanému?

Finance zasíláme na účet Tibetan Homes Foundation souhrnně. Na základě smluvních podmínek spolupráce THF využije dary výhradně na náklady spojené se vzděláním (učebnice, uniformy, platy učitelů), stravou, zdravotními výlohami ,ubytováním a ošacením.

Z Vašeho daru putuje na účet zastřešující cílové organizace 80%, zbývajících 20% je využito na režijní náklady spojené s realizací projektu. Čestně prohlašujeme, že tyto režijní náklady nepřesáhnou 20% z darované částky.

Přijímající instituce musí vlastnit tzv. FCRA kód, který ji opravňuje jednat jako charitativní organizaci. Díky tomuto kódu nedochází k větším finančním odvodům při transferech a zároveň organizace podléhá důsledným kontrolám a auditům. Po každém transferu finanční podpory obdržíme potvrzení a na konci report o využitých prostředcích.

Dary určené pro děti z THF jsou zaslané úhrnem a jsou využiti pro režijní náklady pro všechny děti ve vesnici. Nedochází tak k nežádoucí diskriminaci dětí. Náš účet adopce ProTibet je transparentní a dárce do něj má náhled.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter