Tenzin Kunkyap

Tenzin Kunkyap

8 let, Tibetan Homes Foundation SOS vesnička – Tibetské děti

„Tashi delek,

mé jméno je Tenzin Kunkyap a narodil jsem se 26. září 2015 ve městě Mundgod. Moje cesta začala v rodině plné radosti, ale bohužel, rodiče se rozvedli a zůstal jsem sám s maminkou Tashi Lhamo, která je v domácnosti. Žádného dalšího sourozence nemám.

V roce 2022 jsem byl přijat do rodiny Tibetan Homes Foundation a od té doby jsem začal poznávat nový svět plný možností. Mám se tady dobře, zvykl jsem si na nové školní prostředí a získal mnoho nových přátel. 

Rád trávím čas se svými kamarády, zejména venku, kde hrajeme různé venkovní hry. Užijeme si spoustu zábavy a smíchu. Baví mě fotbal, který hrajeme se spolužáky na našem hřišti.

Jsem hlavně vášnivý umělec a rád si hraji s barvami a tvořím náčrty. Moje představivost je nekonečná a rád přenáším své myšlenky na papír. Baví mě tvořit různé obrázky a scény, které mi pomáhají vyjádřit své představy. Vytváření náčrtů mě uklidňuje a naplňuje radostí, a proto je to jedna z mých nejoblíbenějších činností.

Moje učitelka angličtiny je mým nejlepším učitelem, kterého mám a podporuje mě ve všem, co dělám. Je velmi podobná mé tetě, kterou mám moc rád. Rád si s ní povídám.“

Cesta Tenzina je ještě dlouhá a potřebuje někoho, aby mohl směřovat k lepší budoucnosti a příležitostem. Staňte se změnou a přepište jeho příběh.

Tenzin Kunkyap již má dárce. Děkujeme!

Podpořit ale můžete i následující osoby níže:

Další osoby

Místo, kde pomáháme Tenzin Kunkyap

Tibetan Homes Foundation SOS vesnička – Tibetské děti

Tibetan Homes Foundation SOS vesnička – Tibetské děti

THF poskytuje již přes 60 let azyl tibetským uprchlíkům, dětem a seniorům a působí jako důležitá hnízda a kořeny současné tibetské kultury v indickém exilu.

Další Tibetské děti jako Tenzin Kunkyap

Na co využijeme vaši podporu

Oblečení
Strava
Školní pomůcky
Zdravotní péče
Vybavení třídy
Platy učitelů
Pomůcky pro seniory

Dostanou se darované peníze přímo ke sponzorovanému?

Finance zasíláme na účet instituce (např. Tibetan Homes Foundation) souhrnně pod daným VS, na který dárci přispívají. Na základě smluvních podmínek spolupráce daná právní osoba využije dary výhradně na náklady spojené se stanoveným účelem. V případě podpory dětí na nákup učebnic, uniforem, platy učitelů, stravou, zdravotními výlohami ,ubytováním a ošacením. V případě seniorů na náklady spojené s péčí, stravou, oblečením a zázemím.

Z Vašeho daru putuje na účet zastřešující cílové organizace 80%, zbývajících 20% je využito na režijní náklady spojené s realizací projektu. Čestně prohlašujeme, že tyto režijní náklady nepřesáhnou 20% z darované částky.

Přijímající instituce musí vlastnit tzv. FCRA kód, které ji opravňuje jednat jako charitativní organizaci. Díky tomuto kódu nedochází k větším finančním odvodům při transferech a zároveň organizace podléhá důsledným kontrolám a auditům. Po každém transferu finanční podpory obdržíme potvrzení a na konci report o využitých prostředcích.

Dary určené pro podporované osoby jsou zaslané úhrnem a jsou využity pro režijní náklady pro všechny osoby pod danou institucí. Nedochází tak k nežádoucí diskriminaci. Náš účet adopce ProTibet je transparentní a dárce do něj má náhled.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter