Mingyur Choeying

Mingyur Choeying

8 let, Tibetan Homes Foundation SOS vesnička – Tibetské děti

„Tashi Delek, 

jmenuji se Mingyur Choeying a narodila jsem se 5. září 2015 ve městě Shimla. Tatínek se živí drobným podnikáním, maminka je v domácnosti. Mám 2 bratry, nejstarší pracuje v armádě, starší studuje stejnou školu v THF jako já.

Vesničku Tibetan Homes Foundation nazýváme tady v horách Masuri – “Šťastné údolí”. Přišla jsem tady v březnu 2022 a moc se mi tady líbí. Je tu spousta dětí, se kterými si můžu hrát, smát se a povídat! Moje nejlepší kamarádka se jmenuje Stanzin Zumchung a rády si spolu hrajeme v dětské kuchyňce na kuchařky a taky jezdíme na kole. Taky mě baví zpívat. Moje náhradní maminka o mě říká, že jsem hodně živá, přátelská a že si nejraději všechno dělám sama. Moji oblíbení televizní hrdinové jsou Doreamon a Mickey Mouse.

Ve škole mě to moc baví, nejvíce tibetština. Moje oblíbená barva je růžová a nejraději nosím dlouhé šaty. Miluju brambory!“

Cesta Mingyur je ještě dlouhá a potřebuje někoho, aby mohla směřovat k lepší budoucnosti a příležitostem. Staňte se změnou a přepište její příběh.

Variabilní symbol 12110051

Místo, kde pomáháme Mingyur Choeying

Tibetan Homes Foundation SOS vesnička – Tibetské děti

Tibetan Homes Foundation SOS vesnička – Tibetské děti

THF poskytuje již přes 60 let azyl tibetským uprchlíkům, dětem a seniorům a působí jako důležitá hnízda a kořeny současné tibetské kultury v indickém exilu.

Další Tibetské děti jako Mingyur Choeying

Na co využijeme vaši podporu

Oblečení
Strava
Školní pomůcky
Zdravotní péče
Vybavení třídy
Platy učitelů
Pomůcky pro seniory

Dostanou se darované peníze přímo ke sponzorovanému?

Finance zasíláme na účet instituce (např. Tibetan Homes Foundation) souhrnně pod daným VS, na který dárci přispívají. Na základě smluvních podmínek spolupráce daná právní osoba využije dary výhradně na náklady spojené se stanoveným účelem. V případě podpory dětí na nákup učebnic, uniforem, platy učitelů, stravou, zdravotními výlohami ,ubytováním a ošacením. V případě seniorů na náklady spojené s péčí, stravou, oblečením a zázemím.

Z Vašeho daru putuje na účet zastřešující cílové organizace 80%, zbývajících 20% je využito na režijní náklady spojené s realizací projektu. Čestně prohlašujeme, že tyto režijní náklady nepřesáhnou 20% z darované částky.

Přijímající instituce musí vlastnit tzv. FCRA kód, které ji opravňuje jednat jako charitativní organizaci. Díky tomuto kódu nedochází k větším finančním odvodům při transferech a zároveň organizace podléhá důsledným kontrolám a auditům. Po každém transferu finanční podpory obdržíme potvrzení a na konci report o využitých prostředcích.

Dary určené pro podporované osoby jsou zaslané úhrnem a jsou využity pro režijní náklady pro všechny osoby pod danou institucí. Nedochází tak k nežádoucí diskriminaci. Náš účet adopce ProTibet je transparentní a dárce do něj má náhled.

Pomáhejte s námi

V Indii a Tibetu a zapojte se také v ČR!

Newsletter